باقرزاده حرفهای انتخاباتی میزند

آنچه بیش از هر چیز بر کشتی در سرتاسر ایران حکمفرما بوده نه صرفا” جنبه بدنی و ورزشی آن بلکه بیشتر از آن به جهت روح جوانمردی و سلحشوری و انگیزه ای برای آمادگی بدنی در مقابل حوادث گوناگون از جمله جنگ های تن به تن و دفاع از کیان و مملکت و ایستادگی در مقابل زورمندان بوده است. سایت ها و فروشگاه های گوناگون ورزشی، برای راحتی کار شما، فاکتورها و عواملی که درخرید لوازم کشتی می تواند شما را کمک کند، معرفی کرده است.

سایت دوم ایرانی شما از بخش نظرات این مطلب معرفی کنید ، اما بپردازیم به معرفی سایت های خارجی که می توانید برای پخش رویدادهای ورزشی زنده دنیا بصورت رایگان از آن بازدید کنید. نکته جالب حضور صباح شریعتی، کشتی گیر ایرانی الاصل است که در چند سال اخیر در ترکیب آذربایجان روی تشک می رود و مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ را هم در کارنامه دارد. در سالهای اخیر یکی از مواردی که بارها به آن اشاره شده، تلاش برای حفظ ورزشهایی است که اصالت کاملاً ایرانی دارند. برخلاف ورزش کشتی (و تمامی ورزشها) که یک کمیته فنی برای تعیین مقررات ورزشی وجود دارد، در کشتی حرفهای هیچ کمیتهای برای تعیین مقررات وجود ندارد و مالکان لیگهای کشتی حرفهای هم برنامههای خود را با عنوان «سرگرمی» اجرا میکنند و نه یک مسابقه ورزشی.

در کشتی فرنگی استفاده از پا برای به زمین زدن حریف و گرفتن پائین کمر ممنوع است و بقیه مقررات آن مشابه کشتی آزاد دیگر سبک المپیکی کشتی است. خیر. علاوه بر اینکه تمامی مسابقات و شوهای بالا برای انتشار فیلمبرداری می شوند، کمپانی WWE دائماً در حال برگزاری تورهای مسابقات و رخدادهای غیرتلویزیونی است که شوهای خانگی (House Shows) یا رخدادهای زنده (Live Events) نامیده می شوند. برنامه های سرگرمی دیگری وجود دارند مانند ۲۰۵ Live (که روی کشتی گیران سبک وزن تر تمرکز دارد)، NXT (که برای کشتی گیران تازه کارتر و ناشناخته تر به کار می رود، چه توسط WWE استخدام شده باشند و چه کمپانی کشتی کج دیگر) و NXTUK (که شبیه NXT است اما در بریتانیا بوده و کشتی گیران آن بریتانیایی و اروپایی هستند) اما Raw و SmackDown مهم ترین و بزرگ ترین شوهای مربوط به دنیای کشتی کج ایالات متحده هستند.

نسخه جدید و زیبای کشتی کج 2012 برای کامپیوتر عرضه شد. یا babyfaces یا چهره ها (که در بریتانیا با نام blue-eyes و در مکزیک با نام técnicos شناخته می شوند) در واقع چهره های مثبت و خوب کشتی کج هستند. بوجود آمدند. در این میان، ورزش کشتی کج بوجود آمد که ترکیبی از تمام فنون رزمی، به خصوص کشتی و بوکس بود. اما در این میان محصولات والیبال اسیکس در میان علاقه مندان این رشته ورزشی به خصوص در کشور خودمان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

کشتی گیر عبدالرشید سعدالله اف در مسابقات کشتی قهرمانی جهان در وزن 97 کیلوگرم در دور اول کشتی گیر ماگومدگاژی نوروف از مقدونیه را شکست داد و در دور دوم کشتی گیر مامد ابراگیموف از کشور قزاقستان را شکست داد و در دور سوم کشتی گیر ماگومد ابراگیموف از کشور ازبکستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رفت و عبدالرشید سعدالله اف در نیمه نهایی الیزبار اودیکادزه از کشور گرجستان را هم با اقتدار شکست داد.

عبدالرشید سعدالله اف در دیدار فینال در همان یک دقیقه اول مقابل کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک با ضربه فنی به پیروزی رسید و به مدال طلای وزن 97 کیلوگرم در مسابقات جهانی بوداپست مجارستان 2018 رسید. این کمپانی در طول فعالیت خود همواره به این فلسفه وفادار بوده و با نوع آوری ها و ایده های خود محصولات باکیفیت بالایی را به بازار جهانی ارائه داده است. اسیکس بعد از پیشرفت و راهیابی به بازارهای آمریکا و اروپا گستره تولیدات خود را افزایش داده است و علاوه بر کفشهای ورزشی در زمینه تولید تجهیزات فوتبال، دو، تنیس، اسکواش، ورزش های رزمی، کریکت، گلف، کشتی و والیبال فعالیت میکند.

تمام تلاش خود را می کنم که کشتی کشور و شما قهرمانان بدون دغدغه به کار خود ادامه دهید اما یکی از نیازهای مبرم کشتی تبلیغات است که خوشبختانه رسانه ملی در موضوع پخش مستقیم رقابت های جهانی نروژ به خوبی کار کرد و بازتاب قهرمانی شما، باعث شد تا جمعیت کثیری از نونهالان و نوجوانان به باشگاه های کشتی ورود کنند. بعد از المپیک که پژمان درستکار سکان تیم را به دست گرفت، مدت زمان کمی تا جهانی داشتیم، یک سری تمرینات در نظر گرفته شد و سعی کردیم آن تمرینات را انجام دهیم تا بدنمان به آمادگی لازم رسید.

یک کشتی گیر برای داشتن عملکردی عالی در مسابقات سعی بر خرید بهترین لوازم کشتی دارد. ناخرسندم که اعلام کنم تا این لحظه ویزای دو کشتیگیر، مربی تیم، سرپرست تیم و داور المپیکی فدراسیون و اینجانب بهعنوان رئیسفدراسیون صادر نشده است و لذا چارهای جز اعلام لغو سفر برای اینجانب باقی نمانده است. مربی و سرمربی در انتخاب کشتی گیر نقش ندارند و خود کشتی گیر باید حقش را وسط تشک بگیرد. اغلب اوقات (نه همیشه) در صورتی که یک کشتی گیر قهرمان دسته و برند خاصی بوده و از طریق شمارش معکوس یا سلب صلاحیت بازنده یک مسابقه شود، کمربند قهرمانی اش از او گرفته نخواهد شد و عنوانش را از دست نخواهد داد.

رئیس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: کشتی ما از روسیه و آمریکا عقب است و هر چه مسابقه بدهیم به نفع ماست. اگر چه در جریان این برنامه ها عناوین به ندرت تغییر یافته و داستان پردازی شکل می گیرد اما همچنان سرگرم کننده هستند. این برنامه ها عمدتاً از کشتی گرفتن تشکیل شده و مهم ترین مسابقات در جریان آن رخ می دهند. در سال های اخیر، علاوه بر سرویس ها و شبکه های خبری و ورزشی در ایالات متحده، پلتفرم هایی خارج از این کشور نیز شروع به پخش مسابقات کمپانی کشتی کج حرفه ای ایالات متحده موسوم به WWE کرده اند.

در وزن 82 کیلوگرم باید کیوان رضایی نفر اول رقابت قهرمانی کشور در گروه الف را در کنار مهدی را شانس نخست برای رسیدن به مرحله نهایی و دوبنده تیم ملی دانست، هر چند شاید باید منتظر حضور قادریان در این وزن نیز باشیم. برای بخش های انفرادی و تیمی نیز قهرمانی های متفاوتی وجود دارد و هر کدام کمربند خاص خود را دارد. قوانین دیگری هم وجود دارند ولی چون در بازي مطرح نیستند نیازی به طرح آن نیست.

حدود هر یک ماه یکبار یک مراسم ویژه (حدود ۴ تا ۶ ساعت) وجود دارد که بر اساس دستمزد به ازای بازدیدها برگزار می شود. فدراسیون کشتی آمریکا در پاسخ به نامه دبیر به صورت رسمی از مسئولان کشتی کشورمان خواست که در تصمیم خود برای اعزام نکردن تیم به این رقابت تجدیدنظر کنند. شما به راحتی می توانید برای خرید لوازم کشتی گروه کیاورزش بی واسطه، به صورت عمده و تکی از بازار منیریه اقدام کنید. ورزش کشتی کج در اوایل بوجود آمدن نیز به همین صورت امّا کاملاً و 100% واقعی بود. این ورزش، اکنون حدود 85% واقعی است.

شاید خیلی ها بپرسند که چرا آن را 100% واقعی نمی کنند. این آدمک های کشتی که به جای یار یا حریف فرضی در مقابل کشتی گیر قرار می گیرد به راحتی می تواند برای اجرای تکنیک های مختلف، قرار گرفتن در یک مبارزه یا موقعیت جدی تر به او کمک کند. و سرعت پخش بالایی را برای کاربران دارد. تسلیم کردن (Submission): یک کشتی گیر دیگری را در حالتی چنان دردناک نگه می دارد که او را وادار به تسلیم می نماید. سلب صلاحیت (Disqualification): اگر داوری یکی از کشتی گیران را به خاطر زیر پا گذاشتن قوانین، سلب صلاحیت نماید وی بازنده مسابقه اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید